Prezentujemy konto eKonto m
wyjątkowe konto dla młodych:

mbank, ekonto m 2019

Wymyślone dla nastolatka eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodzieży jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.


MBank

Idealne dla każdej młodej osoby, nastolatkaW dzisiejszych czasach dobre konto bankowe to konieczność od najmłodszych lat. Wygoda, prostota i przede wszystkim mobilność towarzyszy nam już teraz zawsze.

Złóż teraz eKonto m ONLINE


Zobacz pozostałe tradycyjne internetowe konta bankowe online

Serwis e-mlodziezowe.pl jest serwisem informacyjnym prezentującym porady finansowe oraz ranking ofert instytucji finansowych, oferty banków oraz firm pozabankowych. Portal nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane oferty i warunki finansowe oferowanych ofert. Decyzja o skorzystaniu z danego produktu jest podejmowana wyłącznie przez użytkownika. Serwis e-mlodziezowe.pl jest partnerem parabanków, których ofertę stanowią pożyczki krótkoterminowe (chwilówki) zgodne z przepisami obowiązującego prawa - dodatkowe informacje o działaniach parabanków i ich ofertach znaleźć można na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

* Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach.