Kontakt

2019

Kontakt z portalem - zapraszamy do kontaktu z redakcją portalu e-mlodziezowe.pl pod poniższym adresem

kontakt (at) polskiebanki.com.pl


Właścicielem portalu jest firma IT CITY MEIDA

biuro@itcitymedia.pl

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Tutaj przedstawiamy dobre, konta bankowe (tradycyjne oraz dla nastolatków) które założysz całkowicie przez internet. Odwiedź również portal www.polskiebanki.com.pl

ekonto młodzieżowe »

Serwis e-mlodziezowe.pl jest serwisem informacyjnym prezentującym porady finansowe oraz ranking ofert instytucji finansowych, oferty banków oraz firm pozabankowych. Portal nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane oferty i warunki finansowe oferowanych ofert. Decyzja o skorzystaniu z danego produktu jest podejmowana wyłącznie przez użytkownika. Serwis e-mlodziezowe.pl jest partnerem parabanków, których ofertę stanowią pożyczki krótkoterminowe (chwilówki) zgodne z przepisami obowiązującego prawa - dodatkowe informacje o działaniach parabanków i ich ofertach znaleźć można na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

* Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach.