Pierwsze konto dla młodych
Jakie wybrać, jaki bank?

raport, analiza 2019

Założenie pierwszego rachunku bankowego to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Staje się on odpowiedzialny, dorasta, może teraz mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi. Dlatego dobrze jest wybrać najlepsze pierwsze konto. Gdyż takie konto zakładamy na conajmniej kilka lat, a z czasem przekształcamy je w tradycyjny rachunek bankowy z którego korzystamy na dalszym etapie życia.

Wraz z kontem adresowanym do młodzieży dodawana jest bezpłatna karta płatnicza MasterCard która umożliwia bezpłatne wypłaty z ponad 4 800 bankomatów. Młodzi do swojeko konta mają dostęp mobiny, przez aplikację zainstalowaną na swoim smartfonie, jak również przez internet. A jakie to konto, oto one:

mBank
Złóż teraz eKonto m ONLINE w MBANKU


Serwis e-mlodziezowe.pl jest serwisem informacyjnym prezentującym porady finansowe oraz ranking ofert instytucji finansowych, oferty banków oraz firm pozabankowych. Portal nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane oferty i warunki finansowe oferowanych ofert. Decyzja o skorzystaniu z danego produktu jest podejmowana wyłącznie przez użytkownika. Serwis e-mlodziezowe.pl jest partnerem banków, których ofertę stanowią konta bankowe zgodne z przepisami obowiązującego prawa.

* Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach.